13 vodcov nového svetového náboženstva

10 APRÍLA 2020
Že je Jednotné svetové náboženstvo realitou od minimálne polovice 19.storočia neprekvapí žiadneho Kresťana, sledujúceho naplnenia proroctiev posledných čias, v ktorých sa práve nachádzame. Preto neprekvapí ani fakt, že už v októbri 2019 Pápež František každého prekvapil vytvorením nového náboženstva. „Chrislam“ a poveril už aj 13 vodcov nového svetového náboženstva. Meno tohto nového náboženstva a má viesť svet od roku 2022. Slovo „Chrislam“ zrejme pochádza z kombinácie katolíckeho kresťanstva a islamu a vzniklo pri hľadaní začlenenia všetkých náboženstiev.

Cieľom je spojiť ich všetky do jedného a podporiť hnutie LGBT + P. Rovnako potvrdzujú, že cieľom tejto myšlienky je umožniť „odmietnutým“ (pedofilom, ľuďom LGTB a moslimom) zúčastniť sa na vedení cirkvi. Zdá sa, že Chrislam má základňu v Abú Dabí, kde sa uskutočnila mega konštrukcia, ktorá rozpútala naplnenie tisícov proroctiev, ktoré sa objavujú v Biblii. Predpokladom je „vzájomné bratstvo“, v ktorom bude skupina 13 kardinálov používať. Noví kardináli 1 obhajujú záväzok začlenenia homosexuálnych katolíkov, dialógu medzi moslimskými komunitami a obáv z otázok zmeny klímy a životného prostredia. Pochádzajú z rôznych krajín a ich hlavným cieľom je vyzdvihnúť ich prácu s moslimskými, ázijskými a homosexuálnymi vodcami, ktorí chcú zastávať pozíciu v katolicizme.

Boh sa vôbec nemýlil, keď najväčšiu cirkev posledných čias nazval Matka neviestok (viď Zjv 17).

Aj keď médiá o tom informujú po celom svete 2, verím, že existujú krajiny, kde sa ľuďom pravda zámerne zakrýva a ilióny ani len netušia, ako sa z nich-katolíkov, stali chrislamiti. Ani že sa im doslova v okamihu ich kostolné veže zmenili na minarety.

Čo teda majú robiť tí, ktorí zistili, že sú ohavne podvedení? Nech poslúchnu Boha a jeho výzvu zo Zjv 18,4:

A počul som iný hlas volať z neba: Vyjdite z nej, môj ľud, aby ste nemali účasť na jej hriechoch a aby sa vám nedostalo z jej rán.

Najnovšie príspevky