… aby sa z týchto kameňov stali chleby

Prvé a jediné, 100% biblické učenie o pôstoch v našich končinách

Kompletný sprievodca biblickými pôstami – doslovný manuál duchovného boja.

Skutočný “must have” pre milovníkov Božej náuky pre ich rast v osobnej skúsenosti biblického pôstu. Kniha je neoceniteľnou príručkou pre tých, ktorí pravdy Kristových doktrín vyučujú ďalších. Spoznaj, o čom naozaj pôst je a čím nikdy nebol a odhaľ nadprirodzenú moc a nádheru tejto duchovnej zbrane nášho Boha.

Brožovaná väzba

  • Autor : Zuzana De Jonghe
  • Vydavateľ : Hlas z Púšte
  • Jazyk : Slovenský
  • Počet strán : cca 446 strán
  • ISBN-13 : 978-80-974248-0-0
  • Váha : 483 gramov
  • Rozmery knihy: 127 x 25 x 203 mm
  • Cena: 75 EUR, (bez poštovného a balného)

Kniha je mimo HZP nepredajná.

O knihe

Prvá a JEDINÁ kniha na slovenskom trhu s vyčerpávajúcim, mocným, 100% biblickým učením o pôstoch. Ale nielen o nich, lebo obsahuje všetko, čo s pôstami posledných čias súvisí, modlitby a osobné svedectvá z osobne absolvovaných pôstov a ešte oveľa viac…..  Obsahuje odpovede na rozličné otázky o pôstoch ako napríklad: Naozaj sa Mojžiš postil 2 x 40 dní? Odpoveďou nie je to, čo si doteraz počul a kniha ti ukáže dôkazy nielen o tom. Obsahuje aj mnoho nádherných právd o ohavných podvodoch falošného kresťanstva.

Je skutočným “HOT POTATO” lebo hovorí o aspektoch pôstu a súvislostiach, ktorých sa iní dotýkať boja, alebo nechcú.

Kniha – v LIMITOVANEJ EDÍCII – je určená skutočným milovníkom Božieho Zákona a kvalitného, biblického vzdelávania.

V prípade záujmu o vyučovanie na tému pôst zo strany kresťanských spoločenstiev, či modlitebných skupín, sme – vrámci Prešova – ochotní prísť a odovzdať nielen toto učenie formou kurzu Pôst (online aj naživo), ale aj osobné svedectvá o moci Boha skrze konkrétne pôsty, ktorým sme sa na slávu Pána podriaďovali my sami a na ktoré Boh odpovedal rovnako ako na tie, o ktorých sa dočítaš v Písme.

Knihu nie je možné zakúpiť v obchodoch, ale je možné objednať si ju emailom na info@hlaszpuste.com
Kniha bude odoslaná po prijatí platby (75 EUR) na číslo účtu: SK84 0200 0000 0045 9065 8459 so správou pre prijímateľa: PST