Bitcoin, Libra, či PopeCoin?

22 DECEMBRA 2019
Finančné trhy už pár rokov padajú, svetové banky, ako aj najväčšia banka EU v Nemecku, jedna za druhou krachujú. Ekonómovia sveta čoraz horlivejšie špekulujú, či tlačiť ďalšiu papierovú menu, zmeniť ju, alebo ako vyriešiť ekonomický systém sveta, lebo jeho totálny krach je doslova na spadnutie. Mnohí dokonca radia obyvateľom sveta nákup zlata, čoby jedinej skutočnej komodity, lebo mena (to, čo ty a ja poznáme ako číslo na účte v banke, či hotovosť) nie sú peniaze, iba mena a medzi nimi je úžasný rozdiel.

O tejto realite píšu a hovoria všetky médiá už dlhšie a všetky sa predbiehajú vo vychvaľovaní toho svojho favorita, čoby spôsobu platby. Napríklad: na Slovensku všetci oslavujú bezhotovostné platby dotykom karty pri pokladni, Švédsko dokonca oslavuje prvých 4000 občanov s implantovaným čipom a aké úžasné je nemusieť mať pri sebe žiadnu peňaženku, hotovosť ani kartu atď. A svet ekonomických guru a špekulantov sa už niekoľko rokov pýta: bude novou menou Bitcoin, či FB- Libra? Hovorí o ekonomickom systéme sveta Boh? Lebo poslednou menou sveta bude PopeCoin. Čo je to PopeCoin?

Brat, sestra, dovoľ mi povedať ti, že to, čo sa deje v ekonomickej oblasti tohto sveta je len prelúdiom skutočného príchodu nového ekonomického systému sveta, ktorý Boh práve pre naše časy skutočne prorokoval a ktorý nazval znakom šelmy (ono známe a desivé číslo 666 je len číslom mena onej šelmy). Preto tento nový ekonomický systém nazývam PopeCoin (pope-pápež; coin-minca) a to pre jeho pôvod. PopeCoin totiž bude pochádzať práve z dielne pápeža a dôkazom, že tento proces sa v jeho dielni už začal, je aj dokument onej dielne, o ktorom informovali aj slovenské katolícke médiá ešte mimulého roku v máji. Ty si ho môžeš nájsť na stránkach vatikánskych novín v sekcii novinky z mája 2018 pod názvom Ekonomické otázky. Ako blízko je jej nástup skutočne? Nuž, veľmi blízko.

Všetkým, ktorí majú záujem o poznanie a nielen tohto proroctva, a ktorí chcú byť na tieto skutočne dramatické zmeny, ktoré už onedlho prídu, ozaj pripravení, preto odporúčam naše kurzy s konkrétnym vysvetlením. Pre všetkých je tu však skutočne múdra rada Všemohúceho Boha:

Rim 13,7-8 : Dávajte každému, čo ste dlžní: komu úctu, tomu úctu, komu daň, tomu daň, komu bázeň, tomu bázeň, komu rešpekt, tomu rešpekt. Nebuďte zadĺžení a nikomu sa ničím nezaväzujte, okrem dlhu lásky: veď ten, kto miluje, splnil Zákon.

Najnovšie príspevky