Irán sa vyhráža zrovnaním Tel Avivu so zemou

28 JANUÁRA 2021
Je až tragické a naozaj nezodpovedné, že si dnes väčšina svetovej populácie vôbec nechce uvedomiť, že žijeme v časoch najväčšieho prorockého naplnenia odkedy je ľudstvo na zemi. Žijeme doslova v posledných rokoch pred pádom všetkých ľudských vlád, vrátane globálnej diktatúry a tyranie Antikrista, prorokovanej pre naše časy. Bohužiaľ väčšinu ľudí zaujíma len brucho.

Izraelský online denník Israel Hayom (Izrael Dnes) uverejnil dnes ráno správu, že sa Irán vyhráža zrovnaním Tel Avivu so zemou. Hovorca iránskej armády Brig. Generál Abolfazl Shekarchi v stredu odmietol komentáre prednesené šéfom IDF generálporučíka Aviva Kochaviho ako „psychologickú vojnu“ a varoval, že „najmenšia chyba“ Izraela bude viesť islamskú republiku k „zrovnaniu Haify a Tel Avivu so zemou“. . “

Kochavi v utorok uviedol, že IDF (Izraelské Obranné Zložky) pripravuje útoky proti Iránu, ktoré budú v prípade potreby prevedené, a varoval Bidenovu vládu pred opätovným pristúpením k iránskej jadrovej dohode z roku 2015.

Na adresu Inštitútu pre štúdie národnej bezpečnosti Kochavi uviedol, že návrat k dohode, aj napriek niektorým vylepšeniam, „je zlý z hľadiska operačného a zlého z hľadiska strategického“. Povedal, že umožnenie Iránu pokračovať v jadrovom programe by bolo „neprijateľnou hrozbou a povedie k šíreniu jadrových zbraní v celom regióne“. Proroctvo Písma hovorí jasne, že jadrové zbrane nebudú použité len v blížiacej sa 3.svetovej vojne.

Shekarchi pre iránsku polooficiálnu agentúru Tasnim News Agency uviedol: „Ak spozorujeme najmenšiu chybu zo strany sionistického režimu voči režimu islamskej republiky, zasiahneme obe raketové základne, ktoré sú podľa nich pripravené zasiahne Irán a v najkratšom čase a zrovnáme Haifu a Tel Aviv so zemou. “

Podľa Shekarchiho Izrael „ešte nevie“ o všetkých iránskych vojenských kapacitách. Mahmoud Vaezi, vedúci kancelárie iránskeho prezidenta Hasana Rúháního, tiež odpovedal na komentáre Kochaviho slovami: „Naši ľudia a obyvatelia regiónu poznajú jazyk, ktorý doteraz používajú predstavitelia sionistického režimu, ktorí veľa hovoria a usilujú sa viesť psychologickú vojnu. Vaezi tiež argumentoval, že Izrael nemá „ani plán, ani schopnosť“ uskutočniť útok na Irán.

Predseda vlády Benjamin Netanjahu v stredu zopakoval varovanie Kochaviho pre Teherán.

“Chcel by som zdôrazniť, že politika, ktorú sledujem, je jasná: Nedovolíme, aby sa Irán vyzbrojil jadrovými zbraňami. Hovorím to nepriateľom aj priateľom, je to naše najvyššie poslanie, chrániť život našej krajiny.”  (Pôvodný článok tu)

Najnovšie príspevky