Kam Idú Duše Po Smrti Tela?

17 JÚLA 2023

Je hrob viac, než len jama v zemi? Čo sa stane s dušou po smrti tela? Na aké miesto odchádza? Je tých miest viac? Je Peklo reálne miesto? Aká je skutočná pravda o očistci? O čom je predčasná smrť? Existuje reinkarnácia? Prečo zomierajú deti? Môže človek vedieť, kedy zomrie aj v prípade, že nechce eutanáziu?

Na všetky tieto a ďalšie otázky zodpovieme v pripravovanej, 3-dňovej ONLINE konferencii.

Počas konferencie bude možnosť klásť priame otázky lektorovi, ale odoslať ich môžeš aj emailom vopred.

Téma života a smrti, príchodu, zmyslu a odchodu človeka zo zeme je stará ako ľudstvo samo. A aj napriek tomu, ako veľmi za ten čas postúpila veda aj špiritualita človeka, zostáva väčšina neuspokojená a mysle im zamestnáva viac otázok, než odpovedí na túto tému. Ale dve základné Kristove doktríny práve tieto pravdy učia a veľmi detailne.

A Biblia na túto tému učí a hovorí aj to, o čom neznalí Písma a Božej Moci v súvislosti s touto témou netušia, nechcú, alebo sa boja povedať. Aj o nich bude naša konferencia.

KONFERENCIA BUDE PREBIEHAŤ ONLINE skrze aplikáciu ZOOM. Aplikáciu ZOOM je možné stiahnuť si z internetu ZDARMA.

Dátum: 14. – 16.07.2023. o 10:00 hod. Link pre pripojenie bude odoslaný každému účastníkovi.

Účastníci konferencie si budú môcť zakúpiť aj knihu s rovnomenným názvom a odpoveďami, aj zaujímavými detailami biblického učenia a o živote, fyzickej smrti a budúcností duší, opúšťajúcich fyzickú realitu. Bližšie informácie o nej budú uverejnené po jej vydaní v našej rubrike KNIHY.