Mestá zakážu do roku 2030 mäso, mliečne výrobky a súkromné vozidlá

1 SEPTEMBRA 2023
Štrnásť amerických miest plánuje v priebehu nasledujúcich siedmich rokov zakázať mäso a mliečne výrobky, ako aj všetky súkromné vozidlá. Dokonca aj elektrické vozidlá sú na “odseknutie”.

Hlavné metropolitné oblasti sú súčasťou skupiny známej ako C40, čo je „globálna sieť takmer 100 primátorov popredných svetových miest, ktorí sú zjednotení v boji proti klimatickej kríze“.

Obce zastúpené v Spojených štátoch sú Austin, Boston, Chicago, Houston, Los Angeles, Miami, New Orleans, New York City, Philadelphia, Phoenix, Portland, San Francisco, Seattle a Washington, D.C. Starostovia desiatok ďalších miest po celom svete sú tiež členmi.

Podpísali dohodu C40 s názvom Budúcnosť mestskej spotreby vo svete s teplotou 1,5 °C, ktorá pripúšťa „ambiciózne ciele“ (rozumej bezohľadné a bezbožné obmedzovanie ľudských práv a slobôd) na rok 2030. Medzi nimi je nula kilogramov spotreby mäsa a mliečnych výrobkov pre obyvateľov týchto miest a nula súkromných vozidiel.

Ale to nie je všetko. Toto je len “prvá lastovička” proroctva Ježiša Krista o tom, čo všetko – aké znamenia uvidíme, v čase pred Jeho bezprostredným príchodom.

Tu je Jordan Peterson, ktorý opisuje veľký obraz C40:

Najnovšie príspevky