Návrat do čias Ezechiela?

17 DECEMBRA 2023
Za čias Proroka Ezechiela museli jesť ľudia pre svoj hriech chlieb pečený na vlastnom truse. Prorok to musel oznámiť rovnakým spôsobom, ale Boh bol k nemu milostivý a dovolil mu upiecť si ho na truse kravskom.

Ak sa poriadne rozhliadneme vôkol seba, nemôžeme nevidieť, že zákon Boha ohľadom kosher jedla, života, manželstva atď. vôbec nebol poslaný len pre Židov. Ako relevantné sú tieto zákony pre Božie pokolenie našej, poslednej generácie pred Jeho druhým príchodom? Pozrime sa na to spoločne v situácii ohľadom základnej potraviny človeka, ktorou je CHLIEB. Áno, čítaš správne – reč bude o OTRAVE CHLEBA v dnešných časoch.

Americká vláda a FDA pracujú pre veľkú farmáciu: Sme otrávení pre zisk

Vládou Židaná Kyselina Listová spojená s ADD, ADHD, OCD, maniodepresiou, bipolárnou tiež súvisí so zlou črevnou motilitou, nerovnováhou nálady a úzkosťou vo všetkej múke na výrobu chleba.

“Som veľmi rada, že môžem dnes oznámiť, že vláda nariadi obohacovanie neekologickej múky na výrobu chleba kyselinou listovou.

„Kyselina listová je najrozšírenejšou živinou v ľudskej strave. Mimochodom, kyselina listová je čisto umelá chemikália. Nemôžete nájsť listovú, o ktorej sme boli klamaní o kyseline listovej. Myslím, že je to celé vyrobené človekom a synteticky. Kyselinu listovú nenájdete nikde na povrchu zeme.

V prírode sa prirodzene nevyskytuje. Folát áno, ale kyselinu listovú vyrábame v laboratóriu. A potom to, čo sme od roku 1993 urobili, je, že sme postriekali všetky naše obilniny, všetku bielu múku, všetku bielu ryžu, všetok biely chlieb a obilniny akéhokoľvek druhu, postriekali sme touto chemickou kyselinou listovou. Nazýva sa to opevnené alebo obohatené. Keď teda otáčate škatuľou sušienok, hovorí sa o obohatenej celozrnnej múke alebo obohatenej bielenej bielej múke.

To znamená, že bol postriekaný kyselinou listovou. No, 44 % populácie to nevie premeniť na využiteľné živiny. Prečo to striekajú kyselinou listovou? No, myslím, bez toho, aby som sa vydal cestou konšpiračných teórií, chcem povedať, že ak sa pozriete na rovnaké, viete, farmaceutické spoločnosti, ktoré vyrábajú kyselinu listovú, a pozriete sa na niektoré z nich, zistíte, že mať v strave syntetickú formu vitamínu, ako je kyselina listová, znamená  súvis s vyšším výskytom ADD, ADHD, OCD, maniodepresie, bipolárnej poruchy. A súvisí to so zlou motilitou čriev, nerovnováhou nálady, úzkosťou.

A pretože keď túto surovinu vložíte do ľudského tela, ak ju neviete zmetabolizovať, nemôžete ju metylovať do použiteľnej formy.

  1. teraz máte nedostatok vo forme, ktorú vaše telo potrebuje,
  2. a prebytok živín, ktoré nedokážete spracovať.

A to spôsobuje, že veci idú do kopy. Tento e-mail som dostala po kontaktovaní Edmundsa, hlavného dodávateľa múky na Novom Zélande.“

Tento odkaz na otravu jedlom nie je jediný, lebo na Facebooku sa objavilo ďalšie – viď tu: múka s cvrčkami.

Väčšina ľudí pritom netuší, že hmyzie krídla a väčšina hmyzu samotného, spôsobuje nerovnováhu hormónov a mnohé choroby, intolerancie, alergické reakcie a iné pliagy.

A do toho príde Boh a povie: VŠETKO slúži na DOBRÉ pre tých, ktorí milujú Boha.

A toto je PRAVDA. Ako nám otrava jedla na trhu pomáha? Nuž takto:

  1. Mnohí KONEČNE prestanú vyhýbať Bohu a začnú sa na Neho obracať.
  2. Konečne naučíme kosher zákonom Boha a nebudeme jesť, čo sýti priemysel, ale len to, čo sýti nás.
  3. Zároveň sa naučíme, že jesť sa nemá zo zábavy, ani z dôvodu zabíjania času, ale pre potrebu. A kto je hladný, ten nesiaha po sladkostiach, chipsoch, ani sladkých vodách, ale po chlebe a vode ako základe.
  4. A celé ľudstvo sa konečne naučí tisícročia starú pravdu, že

NIE LEN Z CHLEBA je živý človek, ale Z KAŽDÉHO SLOVA, ktoré vychádza z Božích úst.

Najnovšie príspevky