Nezákonné Zadržanie

17 OKTÓBRA 2023
Medzinárodný právnik a obhajca slobody Reiner Fuellmich bol nezákonne zadržaný nemeckou vládou v Mexiku.

Nemeckého právnika Reinera Fuellmicha, ktorý pracoval na projekte známom ako „Druhý Norimburg“, ktorého cieľom bolo brať na zodpovednosť pôvodcov sprisahania s biologickými zbraňami Covid, zadržali cez víkend nemecké úrady v Mexiku, kde sa s manželkou zdržiavali. Okamžite ho previezli do Nemecka a zatkli.

Fuellmich údajne stratil pas a naplánoval si návštevu nemeckého veľvyslanectva v Tiajuane v Mexiku. Keď dorazil, nemecké úrady naňho čakali a naložili ho do lietadla smerujúceho do nemeckého Mníchova, kde ho potom zatkli. Údajne teraz sedí vo väzení vo Frankfurte. Presné obvinenia zostávajú od tohto príspevku nejasné. Ale prosím, zotrvajte v modlitbe za Reinera a jeho rodinu.

Fuellmich má licenciu na výkon práva v Nemecku a v americkom štáte California.

Keď v piatok vstúpil na ambasádu, čakalo tam šesť mužov, aby ho zadržali. Obvinenia, ako zistila jeho právna zástupkyňa Dagmar Shoen, keď dostala oficiálne dokumenty, mali 30 strán, takže to bolo niečo starostlivo naplánované a vykonané. Obvinenia súvisia s obvineniami Viviane Fischerovej, bývalej členky Fuellmichovho tímu vo výbore Corona, ktorá ho obvinila z finančného pochybenia.

Obvinenia proti Reinerovi údajne podpísali traja ľudia. Snáď najšialenejším aspektom obvinení je, že peniaze, ktoré Reiner údajne vzal, sú na bankovom účte (alebo aj tak boli na bankovom účte) jedného z troch ľudí.

Šéfredaktor Technocracy.News Patrick Wood, ktorý v minulosti spolupracoval s Fuellmichom pri zisťovaní pravdy o Covide, uviedol: „Nalákali ho na nemeckú ambasádu v Mexiku, kde ho uniesli. Nebol zatknutý v Mexiku, pretože medzi Mexikom a Nemeckom neexistuje zmluva o vydávaní.

Podľa článku v Global Research plánujú protesty proti postupu nemeckej vlády tí, ktorí podporujú Fuellmicha a jeho prácu.

Fuellmich vedie Medzinárodný vyšetrovací výbor pre zločiny, ktorý pracuje na odhalení kriminality okolo prepustenia Covidu a mimoriadne kriminálnej reakcie, ktorá zachvátila v podstate každú krajinu na svete – vrátane nariadenia toxických injekcií predávaných ako „vakcíny“.

Bývalý prezident Ázijského inštitútu Emanuel Pastreich v článku pre Global Research uviedol:

„Chcem zdôrazniť, že sa musíme spojiť, aby sme podporili nielen jeho, ale aj tisíce ľudí ako on, ktorí sa stavajú proti úsiliu premeniť vlády na bábky korporácií, medzinárodných bánk a triedu miliardárov, parazitov. triedy, ktorá sa skrýva za nimi. Vieme, že ak nezastavíme toto úsilie o zničenie právneho štátu na každej úrovni, o vytvorenie samostatnej ríše, ktorá patrí len veľmi bohatým a mocným, máme zaručený globálny fašistický systém, ktorý bude, ak bude môcť , vyhubiť nás presne tak, ako sa to v Európe pokúšalo v 40. rokoch 20. storočia.

– A presne ten je proroctvom konca tejto generácie (pozn. HZP).

„Chcem tiež zdôrazniť, že toto úsilie potlačiť niekoho, kto tak tvrdo pracuje na presadzovaní zásad právneho štátu a prinášať pravdu každému, presne v momente, keď sa začína snaha začať svetovú vojnu medzi Izraelom a Iránom, vrátane Spojených Štátov a pravdepodobne aj mnohými ďalšími krajinami nie sú náhodou, ale v skutočnosti sú paralelné.

„Jedným z nich je snaha násilne nás nakŕmiť vojnou ako základom práva, správy vecí verejných a ekonomiky; a druhý je pokusom zničiť všetky základy právneho štátu a práv občanov.

Ďalej uviedol:

„Ak nedokážeme pomenovať zločiny, ak nedokážeme identifikovať nepriateľa, nie je možné, aby pekné slová alebo rýchle činy mohli mať nejaký pozitívny výsledok. A veľmi dobre vieme, že tieto neviditeľné sily už pre nás pripravili návnadu, dávajúc nám falošné rozhodnutia, či už medzi Trumpom a Bidenom, alebo Hamasom a Izraelom … voľby, ktoré nás majú zmiasť a rozdeliť proti navzájom, aby sme sa nemohli spojiť v opozícii voči tejto nadvláde nad celým svetom triedou miliardárov.“

Prevzaté z: viď tu.

Najnovšie príspevky