Obrovská hrozba pre zásobovanie potravinami

17 JÚNA 2024
Americký lekár Dr. McCullough vydáva aktualizáciu vtáčej chrípky. „Choroba X“ je tu a prichádza vo forme vtáčej chrípky, povedal renomovaný kardiológ Dr. McCullough Alexovi Jonesovi v nedávnom rozhovore. To nie sú slová Dr. McCullougha, ale GAVI, globálnej očkovacej aliancie založenej Billom Gatesom.

Obzvlášť znepokojujúce je, že Dr. McCullough varoval, že reakcia na vtáčiu chrípku je obrovskou hrozbou pre zásobovanie potravinami.

Dr. McCullough podrobne opísal, ako sa na farmách v USA objavujú ľudia v „nebezpečných oblekoch“, pričom vykonávajú hromadné testovanie PCR na zdravých zvieratách. “Všetko, čo urobia, je zvýšenie počtu falošných prípadov a tým sa snažia vytvoriť príkazy na hromadné utratenie,” povedal.

Žiaľ, zásobovanie potravinami nie je jediné, čo je ohrozené. Ľudská populácia čelí ďalšej bezprostrednej hrozbe. “Myslím si, že konečnou hrou pre tých zlých je hromadné očkovanie,” varoval Dr. McCullough.

Ďalšie pravdivé informácie Dr. Mc.Cullogha si môžte vypočuť priamo TU, samozrejme, v Angličtine.

Dôvod prečo túto správu uverejňujem je fakt, že priamo súvisí s proroctvami posledných čias, konkrétne o veciach bezprostredne predchádzajúcich IMPAKT 5. poľnice, ktorá už nejaký čas trúbi. Táto prorocká udalosť je samotným Bohom nazvaná ako PRVÉ BEDA.

Je čas sa pripraviť, lebo presne ako Boh konal v Egypte a na mnohých iných miestach, rovnako aj dnes, v posledných časoch, bude konať zázraky LEN V PROSPECH SVOJHO ĽUDU. A ako hovorí Boh sám vo svojom Svätom Slove, nie celé ľudstvo je Jeho ľud.

A znova platí, že Boží Ľud sa nemá čoho báť, lebo vie, čo robiť.

Najnovšie príspevky