Oslobodená od bolesti

22 MARCA 2021
Pán Ježiš naozaj v stal zmŕtvych a žije! Na Jeho slávu chcem svedčiť o moci viery, ktorú nám dal aj o moci Jeho Slova a modlitby.

Pred pár dňami večer ma začal veľmi bolieť bedrový kĺb. Pritom som celý deň bola v pokoji, nespadla som, ani som sa nijako neudrela, ani sa nijako nenamáhala, takže ma nemal prečo bolieť doslova zničoho nič. Prišlo to náhle po večeri. Bolesť sa stupňovala, vystreľovala mi do celého stehna až ku kolenu a kĺb bol bolestivý aj na dotyk. Bolesť pretrvávala dva dni a noci tak intenzívne, že som nemohla ani spať. Musela som si na noc zobrať liek na utíšenie bolesti, aby som mohla spať,  ale ten zabral iba na chvíľu a potom sa bolesť ozvala znova.

Na tretí deň ráno som sa rozhodla ísť k lekárovi. Pred odchodom som išla na rannú modlitbu a počas nej som dostala vnuknutie od Pána: “Hovoríš že veríš Bohu, že je tvoj Lekár a Jeho Slovo liekom a ideš k svetskému lekárovi?” Vnuknutie ma doslova duchovne prebudilo a ja som povedala: “Pane aj teraz verím a zostanem doma. Dôverujem ti a chcem mat živú skúsenosť s Tebou, že ten kto verí, nebude zahanbený.” Počas modlitby som potom vyhlasovala preklínacie modlitby proti nepriateľským útokom na moje telo, presne podľa Pánovho učenia a tretiu noc som už spala pokojne, bez liekov a ráno vstala oslobodená od bolesti.

Nech je zvelebené Meno Pánovo, ktorý je dobrý a verný svojmu Slovu a potvrdzuje zázrakom, že ten kto v Neho verí, nebude zahanbený, ale uvidí dobrodenia Pánove v krajine žijúcich. Len v Jeho Mene máme život a skutočne len Ježiš je našim Lekárom a Jeho Slovo liekom. Žiadna chémia, či tabletky Krista nenahradia.  On nás chce naozaj vždy a vo všetkom vyslyšať, aj zo všetkého uzdraviť. Nech je za to zvelebený naveky. Amen.

Anka

Najnovšie príspevky