Plán mierovej zmluvy na Stredovýchode

12 JANUÁRA 2019

Biely dom presadzuje plán mierovej zmluvy na Stredovýchode. Prečo je toto dôležité?

Administratíva prezidenta Trumpa plánuje na budúci mesiac rozvinúť svoj už dlhšie meškajúci mierový plán na Blízkom východe, čo môže znamenať izoláciu Palestínčanov, investovaním miliónov dolárov pre financovanie humanitárnych a rozvojových projektov na Západnom brehu a v Gaze. Americkí predstavitelia a zástupca Kongresu tvrdia, že administratíva plánuje uvoľniť mierový plán v polovici až do konca júna, krátko po skončení moslimského svätého mesiaca ramadánu, hoci varovali, že časový rozvrh sa môže posunúť v závislosti od vývoja v regióne. Hovorí sa, že hlavní autori plánu – zať prezidenta Donalda Trumpa a hlavný poradca Jared Kushner a špeciálny vyslanec prezidenta Trumpa pre medzinárodné rokovania Jason Greenblatt – už začali v tichosti informovať vybraných spojencov a partnerov o prvkoch návrhu.

  • V momente podpísania tejto mierovej zmluvy začne posledných sedem rokov do druhého príchodu Ježiša Krista na zem.
  • V polovici tohto obdobia nastane Ježišom prorokované Veľké súženie, akého nebolo od stvorenia sveta a už ani nebude.
  • Ale predtým všetkým nastane trúbenie 6.poľnice a s ňou príchod najotrasnejšej katastrofy v dejinách ľudstva – začiatok 3.svetovej vojny, o ktorej Boh jasne hovorí, že v nej zahynie tretina ľudstva.

Čo treba spraviť, ak nie si pripravený, ak nie si spasený? Prestaň strácať čas! Sprav to, čo prikazuje Ježiš:

“Robte pokánie a nech sa dá každý z vás pokrstiť v mene Ježiša Krista na odpustenie svojich hriechov a dostanete dar Svätého Ducha. Veď to prisľúbenie patrí vám a vašim deťom i všetkým, čo sú ďaleko, všetkým, ktorých si povolá Pán, náš Boh.”

Dbaj, aby bolo tvoje meno zapísané v Baránkovej knihe života a nie na facebooku!

Najnovšie príspevky