Prečo nik v príbalovom letáku nežiada Pravdu?

22 JANUÁRA 2021
Vôbec nemám v úmysle povzbudiť tu niekoho do očkovania, lebo Boh túto poslednú prorokoval a označil za cestu do smrti (viac sa dozvieš tu). A predpovedal aj dĺžku jej trvania aj to, čo príde po nej, čo sa, v prípade záujmu, dozvieš v audio odkaze v linku.

Denník Jerusalem Post práve informoval, že rabín, ktorého očkovali už dvakrát vakcínou PFIZER, je znova coronou infikovaný (pôvodný článok). Preto ma skôr ma zaujalo vedome obskúrne správanie sa vlád všetkých krajín, ktoré vakcínu proti covid 19 vyrábajú, propagujú a démonizujú každého, kto sa v spojení s ňou a jej podávaním pýta impertinentné, ale relevantné otázky.

Napríklad:

  1. Najprv nebol žiaden príbalový leták k vakcíne. Žiadna ho doteraz nemala. Takže akonáhle sa naň človek začal pýtať, bol narýchlo vydaný.
  2. ALE aj tie, čo ním mávajú NEOBSAHUJÚ informácie o nebezpečenstve vakcíny, ani o štatistike úmrtnosti na ňu. Takto je človek zasa iba podvedený a zvedený prijať nebezpečnú chemikáliu do svojho tela a dúfať, že mu táto pomôže. Očkovanie ti vôbec nepomôže, čo dokazujú opätovné nákazy aj u tých niekoľkokrátzaočkovaných ľudí. PRESTAŇ PRETO KLAMAŤ SEBA SAMÉHO A VER BOHU!
  3. Prečo vlády nevarujú obyvateľov pred vedľajšími účinkami?
  4. Kam spejú snahy vlád zaviesť očkovanie preukazy, ak nie k vyhláseniu vlastníctva TIEL obyvateľstva?

Tieto otázky sú ešte vypuklejšie v prípade, že predsedníčka EU Ursula von der Leyen na otázku žurnalistu, či je bezpečné vydať vakcínu proti covid 19 pre použitie v prípade, že táto nie je dostatočne testovaná npráve na oné vedľajšie účinky, odpovedala, že vodcovia EU sú si vedomí, že vakcínu posielajú do užívania min.rok skôr ako by sa malo diať, a že veda nemala čas na testovanie jej možných vedľajších účinkov, ale že tak robia z dôvodu nutnosti.

Lenže čo už nepovedia je, že pre onú “neznalosť” vedľajších účinkov, zrušili zákon o povinnosti informácii o vakcíne jej výrobcami.

KAŽDÝ OBYVATEĽ KRAJINY MÁ PRÁVO NA INFORMÁCIE O LIEKOCH – AJ O VAKCÍNE.

Dovoľ mi tri otázky smerom k obyvateľstvu:

  1. Nevadí ti, že sa ti spred očí berie pravda o niečom, čo do teba chcú vpichnúť?
  2. Naozaj nikomu nevadí denne pozerať na desiatky úmrtí prepytujem “zaočkovaných”?
  3. Je človek ešte vôbec človekom?

Ďalší problém je ono prikázané budovanie tzv. vakcinačných centier a takmer príkaz vlád povinného očkovania. To nikomu nedochádza, že už aj prípadným očkovacím preukazom si vlády UZURPUJÚ právo na telá obyvateľov krajín? Prepáč mi moju priamosť: majú nás za dobytok a pokusných králikov a sledujú koľkí im to dovolia, aby to mohli vyhlásiť za zákon. A robia to tí, ktorí – odpusť mi moju priamosť – nie sú výrobnou sférou, iba ak sférou výroby a zväčšovania národných dlhov.

A toto nikomu nevadí?

Mne áno. Som človek, nie dobytok, ani vec.

P.S.: V Belgicku začalo hejsa s vakcináciou 3 dni potom, čo počet nakazených, aj obetí nákazy klesol o 30%! Rozprávky o náhode sú pre malé deti. Pfeizer vakcína sa vyrába aj v Belgicku, ale ani tu žiaden príbalový leták nie je. Firma Pfeizer má len povinnosť registrovať (t.j.počítať) úmrtia, spojené s vakcínou či jej podaním. V Holandsku už registrujú úmrtia detí už po trojvakcíne proti kiahňam, rubeole a čiernemu kašľu. Rodičia sa búria, lebo ani tieto vakcíny, kedysi neškodné, žiadne príbalové letáky neobsahujú. Ale úmtrnosť pozná a štatistiky o nich má každá. Vláda to rieši tak, že ak dieťa po podaní vakcíny zomrie, pošle sa rodičom odškodné v istej sume. Kto číta, nech pochopí…

Najnovšie príspevky