Priznanie Billa Gatesa

6 MÁJA 2024
Bill Gates sa priznáva k nezákonnému testovaniu nanobotov na ľudstve prostredníctvom injekcií MRNA.

Celé jeho priznanie si môžte vypočuť TU

Hovorí doslova toto:

“Vyrobiť mRNA je naozaj jednoduché a skutočne lacné. A v tom je kúzlo tej veci. Ale niet pochýb o tom, že v nasledujúcich piatich rokoch sa budeme musieť len tak pomotať. Je tu veľa chaotických nanočastíc a niektoré sa veľmi samy zostavujú. nie je dôvod tvrdiť, že nie sú stabilné, nie sú lacné a nie sú škálovateľné, takže v priebehu piatich rokov, keď túto časť vyzrieme, čo je veľmi typické, budeme môcť stavať továrne po celom svete. , ktoré dokážu vyrobiť 2-dolárové vakcíny s ešte kratším časom zoschnutia, potom sme tu museli mať počas tejto pandémie a použijeme ich, aby sme navrhli: Pre každú vašu chorobu, že nemáme vakcíny, v skutočnosti vyskúšame pre HIV máme viacero spôsobov, jeden je viac prístup B-buniek a jeden, ktorý je viac prístupom C-buniek, máme viacero nápadov, pre TBC máme viacero nápadov.

A tak, aby sme doplnili chýbajúce vakcíny, vyrobíme veľa našich netopierov z Gatesovej nadácie a ďalších, ktoré zabezpečíme v našom mene. Zameriame sa na mRNA.”

Denní REUTERS uverejnil už skôr časť prednášky na platforme TED, v ktorej Gates hovorí:

“„Po prvé, máme populáciu. Dnešný svet má 6,8 miliardy ľudí. To sa vyšplhalo až na deväť miliárd. Ak teraz odvedieme naozaj skvelú prácu v oblasti nových vakcín, zdravotnej starostlivosti a služieb v oblasti reprodukčného zdravia, mohli by sme to znížiť možno o 10 alebo 15 percent. Ale tam vidíme nárast asi o 1,3.”

Gates však nenavrhol, aby bola globálna populácia vyhubená pomocou vakcín priamo. On údajne “len hovorí, že zlepšenie verejného zdravia pomocou očkovania môže v budúcnosti znížiť neudržateľný populačný rast – a tým aj nižšie emisie uhlíka.”

Skvelá správa je: Gates nie je Boh a jeho zvrátená “depopulácia” ako nazýva vyhubenie ľudí vakcínami, sa nestane. Proroctvo Všemohúceho Boha totiž hovorí jasnou rečou o tom, že posledná vakcína nevyjde z dielne Gatesa ani jeho zvrátenej nadácie, ale z dielne Falošného proroka.
Je následky sú doslova hororom, ale nebudp sa týkať celej populácie ľudstva, len tých, ktorí Boha neuznávajú a ustavične sa Mu rúhajú.
Najnovšie príspevky