Skrat

31 AUGUSTA 2023
Keď dôjde k skratu v elekrickom zariadení, obyčajne to zaiskrí. Vidiac iskry, alebo registrujúc náhly výpadok prúdu, vieme, že k nemu došlo.

Človek je duša v tele. Duša je “elektrinou” tela. Ako teda vieme, že došlo k skratu v tomto “zariadení”? Podľa čoho to vieme? Dá sa to aj tu vidieť?

Samozrejme. A o jednom skrate, ktorý som videla je toto svedectvo:

Moja priateľka sťažovala na bolesť chrbta. Musela to byť veľmi nepríjmená, a verím, že až “bodavá” bolesť, lebo jej nedovolila pokojne ani sedieť ani včera, keď sme sa stretli. Hneď mi bolo jasné, že potrebuje pomoc Ježiša, a že deň nášho stretnutia je dňom jej úľavy. Hoci má skvelého maséra, ktorý ju dokáže “dať dokopy” — a Boh žehnaj takých zručných a dobrých terapeutov! — jeho pomoc je len chvíľková.

Neskôr, čakajúc na odvoz domov, som jej navrhla Ježišovu pomoc skrze modlitbu. Veď bol celý čas s nami a Boh nechce utrpenie nikoho z nás. Žiadne naše utrpenie si Boh neželá ani sa z neho neteší. Súhlasila. Počas modlitby, keď som priložila ruku na boľavé miesto, som v duchu videla SKRAT. A prijala som poznanie som, že úľava sa dostaví v tej istej hodine.

Onen skrat mi však v duchu  “svietil pred očami”, preto som sa o ňom porozprávala s Tým, Ktorý Jediný je Mnohotvárna Božia Múdrosť. A Ježiš mi na moju prosbu o zjavenie príčin bolestí chrbta odpovedal.

A moja priateľka? Dnes ráno mi poslala odkaz: “Včera sa mi uľavilo, spala som dobre..”

Nech je zvelebený Boh, ktorý má naozaj ZÁĽUBU V BLAHU svojho služobníka!

Najnovšie príspevky