Šokujúce Zistenie

30 OKTÓBRA 2021
Už si niekedy čítal/a knihu Levitikus? Aj teba zaujali tie rozličné obety, aké mali prinášať? Aj tvoj mozgodisk už potrápila otázka, prečo mali muži obetovať dokonalých samčekov a ženy dokonalé samičky zvierat? Ale to nie je jediná vec, pri ktorej sa ti v knihe Levitikus zakrúti hlava, alebo ti padne sánka…

Dnes sme o tom hovorili spolu so sestrou v Kristovi. Písmo totiž v knihe Levitikus, hovorí toto:

Lv 1,14: A ak zápalná obeť na jeho obetu Pánovi bude z vtáctva, potom prinesie svoju obetu z hrdličiek alebo z holúbkov.

A potom čítame to isté aj v kapitole o očisťovaní ženy, ktorá priviedla na svet dieťa:

Lv 12,6: A keď sa naplnia dni obradného očisťovania, za syna alebo za dcéru prinesie ročného baránka na zápalnú obetu a holuba alebo hrdličku na obetu za hriech, ku vchodu Stánku Stretnutia kňazovi;

Takže hrdličky boli prikázané ako celopal nemajetných, ako zápalná obeta za hriech. V Písme potom čítame, že po narodení Ježiša, keď sa skončili dni Máriinho očisťovania, obaja: Mária aj Jozef sa spolu pobrali do chrámu a obetovali dva holúbky, ako prikazoval vyššie spomínaný Zákon o očisťovaní. Holúbky tu teda boli dva – za každého z nich jeden.

Dôležitá otázka:

Narodenie dieťaťa,- navyše Emanuela – Boha s nami – nebol hriech. Čo ním potom v prípade Jozefa a Márie bolo?

Ó, naozaj som to napísala? Mária a Jozef priniesli Bohu obetu za hriech?

Toto je šokujúce zistenie, však? Ale podľa svedectva Písma, pravdivé, lebo Písmo hovorí jasne: obaja priniesli do chrámu tú istú obetu za hriech.

Pohoršuje ťa moja otázka? Ja viem, mnohým sa toto páčiť nebude, lebo to na celej čiare odhaľuje lož a podvod mariánskych bludných učení o bezhriešnosti Márie  aj Jozefa. Ale uvedom si, že kniha Levitikus, rovnako ako Evanjeliá, sú stále Sväté Písmo – Zákon Najvyššieho Boha a Pána, Ježiša Krista. A On je Pravda sám. A Božie Slovo je NAJVYŠŠOU Autoritou našej Viery.

Nie pápež, Boh je Najvyššou Autoritou Viery, lebo Ježiš Kristus je Jediný Veľkňaz nášho vyznania.

Preto skôr, než sa nahneváš, si ASPOŇ raz a dôkladne prečítaj Božie Slovo – knihu Levitikus aj Evanjelium – pasáž o narodení Ježiša a až potom, ak musíš, napíš.

Najnovšie príspevky