Strážme predstaviteľov krajiny, aby neznečistili pitnú vodu!

19 MÁJA 2024
Americká CDC plánuje rozšíriť fluorid na 77 % americkej pitnej vody!

X  (Twitter) dnes uverejnil správu, že

“CDC považuje fluorid vo vašej pitnej vode za taký prospešný pre vaše zdravie, že má za cieľ do roku 2030 zvýšiť množstvo fluoridu, ktoré vláda pridáva do vašej pitnej vody, aby pokrylo 77 % populácie USA.”

V Severnej Karolíne je okres, ktorý ide v skutočnosti proti plánu CDC. Práve hlasovali za odstránenie vládou pridaného fluoridu z ich okresu. Toto je na predmestí Charlotte. Vedúci predstavitelia kraja dnes večer hlasujú za odstránenie fluoridu z vodovodnej vody. Jeho požitie neprináša žiadne výhody.“

Fluorid však ovplyvňuje a poškodzuje časti mozgu, ako je hipokampus. Je to spôsob, ako oklamať ľudí a urobiť ich viac náklonnými súhlasiť s každým, čo ako bezbožným plánom vlády, alebo samozvaných, zlých ľudí.

Jedna z reakcií : “Fluoridácia je najobludnejšie koncipované a najnebezpečnejšie komunistické sprisahanie, ktorému sme kedy museli čeliť.”

Ľudia by si mali začať uveodmovať, že vlády nemôžu konať svojvoľne a vnucovať verejnosti chemikálie v jedle ani v nápojoch. Zvlášť ak sú takéto aktivity doslova na príkaz lobystov, alebo bezbožných, samozvaných namyslencov, ktorých v krajine nik pre nič nevolil.

Fluorid je vývojový neurotoxín, ktorý sa spája s poškodením ľudského mozgu od 20. rokov 20. storočia, keď sa skúmal kretinizmus vyvolaný fluoridom a bol potvrdený štúdiami na zvieratách.

Štúdiu ohľadne toxicity fluoridu si môžte stiahnuť TU.

Najnovšie príspevky