Ježiš Bude Kraľovať Naveky

11 JÚLA 2025
Ten, ktorý o tom vydáva sväté svedectvo, hovorí: Skutočne, prídem čoskoro.

Jób 19:25: Som presvedčený, že môj Obranca žije a posledný sa zdvihne zo zeme.

Otázka: Kto sa zdvihne zo zeme posledný? Celá JEŽIŠOVA CIRKEV pri Jeho Druhom príchode. Takto Boží Syn vystúpi k Otcovi a potom keď mu Boh odovzdá Kráľovstvo, zaujme svoje miesto na zemi, ako je prorokované už u Proroka Daniela. Je nelogické si myslieť, že Boh, ktorý stvoril tento svet, ho nechá trvať naveky bez toho, aby ukončil šialenstvo bezbožných a odmenil vernosť Jeho služobníkov. Ježiš povedal jasne:

Amen, hovorím vám, že niet nikoho, kto by odišiel z domu, alebo od ženy, alebo bratov, alebo rodičov, alebo od detí kvôli Božiemu Kráľovstvu, Kto v tomto čase nedostane oveľa viac a v Prichádzajúcom Svete Večný Život.

Biblia nám v knihe Zjavenia hovorí, že čas sa kráti, počet Pohanov, ktorí majú byť spasení sa napĺňa a že zvýšený duchovný boj, ktorý práve teraz na zemi zažívame, sa ešte zintenzívni. Keď boj medzi svetlom a tmou dosiahne vrchol, sám Boh príde a rozptýli tmu. Položí svoju nohu na zem, počnúc na Olivovej hore, a sám bude kraľovať na zemi a nad ňou.

Nevieme presne ani konkrétne, ako to bude vyzerať, ale onedlho sa to dozvieme. Jednou vecou si však môžeme byť istí: Boh preruší súčasný svetový tzv. vládny systém. Zlomí mocnosti temnoty. Vstúpi do tohto sveta a do jeho zvrátenej nekultúry. Očistí ho a sám bude kraľovať na tejto zemi, ktorú stvoril pre svoju vlastnú slávu.

Milovaní, stane sa to a stane sa to čoskoro. Ježiš povedal, že ak Mu budeme slúžiť teraz, budeme mať s Ním miesto autority, keď bude kraľovať na zemi. Toto sa môže zdať vzdialené, ale Ježiš bude kraľovať skôr, ako si ktokoľvek z nás myslí.

Ži teda dnes pre skorý návrat Kráľa Ježiša. Ježišove posledné slová boli: „Áno, prídem čoskoro“ (Zjv 22:20).

Najnovšie príspevky