Ani bylina ani náplasť….

11 NOVEMBRA 2023
Týmto chcem svedčiť o tom, ako ma Božie Slovo vedie, uzdravuje a dvíha v uzdravení presne tak, ako to hovorí.

Všetci sme narodení v dedičnom hriechu a preto nečudo, že u niekoho sa skôr, u niekoho neskôr, objaví nejaká zdedená choroba, či slabosť. Také dedičstvo nechce nik, a ani Boh ho nechce pre nás, ale podmienkou Jeho uzdravenia je naša spolupráca s Ním.

Nebude, sa rozpisovať o učení Písma o pomazaní chorých. Chcem zdieľať osobnú skúsenosť s niekoľkými starodávnymi, ale biblickými spôsobmi uzdravenia a hojenia rán.

Rosacee podobné škvrny

Kozmetiku na tvár nepoužívam už niekoľko rokov a naozaj nepoužívam ani len denný krém na tvár. Ale istý čas po príchode domov, sa mi na tvári začali objavovať začervenané fleky a občas aj s malými akoby pubertiackyi vyrážkami. Najprv som tomu neprikladala význam, mysliac si, že je to reakcia na mazlenie sa s mačiatkami. Ale keďže to neustávalo a pridružili sa nižšie opísané neduhy, rozhodla som sa zveriť sa do rúk môjho jediného lekára − Ježiša.

Po natieraní sa konkrétnym olejom a za vyhlasovania konkrétneho Božieho Slova žalmu na uzdravenie tieto pominuli.

Kŕčové žily

Áno, aj táto nepríjemná vec sa objavila na mojom tele. Ale počúvajúc svedectvá mnohých o NEuzdravení kŕčových žíl ani po rokoch chodenia k lekárovi, som sa obrátila na Pána, vediac, čo o chorobách − aj tých dedičných − učí On. Navyše, majúc osobnú skúsenosť so zázračným uzdravením som inak ani nemohla.

Potom som si naštudovala Biblické liečivé oleje a po ich zakúpení som prvý z nich začala používať na postihnutý členok a predkolenie. Výsledok 3-týždňovej kúry posielam v obraze. Ešte nie som na konci, ale je tu viditeľná zmena, ktorá sa nedá poprieť.

Jeden centimeter hlboká rana na nárte

Pred časom som − prechádzajc izbou po tme − nártom ľavej nohy prudko narazila na zámok manželovho kufra na náradie. Bol rozložený priamo v ceste a ja som to po tme nevidela. Po náraze som naozaj “videla aj všetky súhvezdia a galaxie, nie iba hviezdy”. Boleť bola príšerná a rana až 1 cm hlboká.

Ale aj teraz som odmietla urážať Boha tým, že by som Ho vyznávala za svojho Lekára a zároveň bežala za lekárom o pomoc. Takže som na ranu pravidelne používala striedavo dva liečivé oleje a výsledok je krásne hojaca sa rana, bez akéhokoľvek zásahu lekára, či chémie.

Myslím, že vôbec nemusím dodávať, že zakaždým pritom používam špecifický verš Písma 😉🙂

Najnovšie príspevky