1. Pre prístup k lekciám kurzov a perličkám je NAJPRV potrebné sa na stránke zaregistrovať.
  2. Zápis do príslušného kurzu, či perličky robíš kliknutím na link s názvom prehľad lekcií a zápis.
  3. Na stránke Kurzu, či Perličky len klikni na email s už vyplnenou správou, ktorý iba odošli.
  4. Obratom ti príde odpoveď admina s ďalšími inštrukciami.
  5. Kurz je do profilu priradený ihneď po prevode platby na účet HZP. To je spravidla do 3 prac.dní (závisí od banky) a budeš o tom informovaný emailom. Ďakujeme za trpezlivosť.
  6. Po následnom prihlásení sa na HZP stačí kliknúť na Profil (v pravom hornom rohu stránky) a otvorí sa ti zoznam všetkých kurzov a perličiek, do ktorých si sa žiadosťou o zápis a platbou, prihlásil. Viď foto nižšie.
  7. Modrým písmom sú – a všade na HZP – označené linky (klikačky), vedúce k lekciám, či kurzom. Kliknutím na príslušný link/ názov kurzu, či perličky, sa dostávaš na stránku Kurzu či Perličky a môžeš si ich vypočuť.
  8. Mnohé kurzy obsahujú aj poznámky na stiahnutie v PDF formáte – pod prednáškou. Kliknutím na link sa ti otvorí stránka s poznámkami a môžeš si ich uložiť do PC alebo vytlačiť.
  9. Kvíz na zopakovanie náuky Písma je označený linkom pod audio prednáškou. Sprav ho však až potom, čo si si prednášku vypočul aspoň trikrát. V škole sme totiž preto, aby sme sa nové veci naučili, nie ich preskočili a preto sa v kvíze vyžaduje min. 80% úspešnosť.
  10. Nemusíš sa báť, lebo HZP nie je škola ako poznáš zo sveta. Tu ide o to, aby si si vec zapamätal, nie o body. Preto máš na každý kvíz 3 pokusy.

V prípade potreby kontaktuj admina.