KURZ MODLITBA PRÍHOVORU

Srdečne pozývame všetkých príhovorcov a modlitebníkov z radov veriacich na

Kurz: MODLITBA PRÍHOVORU

Nový LIVE kurz ktorého obsahom je praktická náuka modlitby, ktorá doslova uvoľňuje Božích anjelov na pomoc nám a odhaľuje aj tajomstvá, ktoré si králi šepkajú v úkryte svojich spální. Modlitba, ktorá ničí každý druh “egypta” a odhaľuje aj najskrytejšie úklady Nepriateľa. Modlitba s mocou zničiť aj pekelné brány a získať späť tých, ktorých väznia.

Príhovor je 100% biblická, Kristova a nadprirodzene mocná modlitba. Je to “Crème de la Crème” medzi modlitbami a pre Kresťana je to skutočne exkluzívny spôsob služby Bohu. Ona je tou Kristovou službou príhovoru, ktorú nám zveril a žiadne miesto nie je pred touto modlitbou uzavreté ani skryté: žiadny kontinent, žiadny národ, žiadne mesto, žiadna organizácia, žiadny úrad ani miesto. A ani žiadna moc na zemi, v druhom nebi, ani v podsvetí nemôže zadržať ani zablokovať príhovor, aby dosiahol Boží zámer a plán. A tým je spása duší.

Pozývame ťa naučiť sa ako sa modliť za:

  • spásu
  • uzdravenie
  • oslobodenie od zlých duchov
  • vo finančnej núdzi
  • v ťažkostiach, či skúške viery
  • aj v čase trúbenia piatej poľnice

od Toho, Ktorý nám túto modlitbu zveril a Ktorý ju naučil aj nás.

  • Počas kurzu bude možné zakúpiť si kvalitnú duchovnú literatúru pre pomoc a posilnenie Tvojho modlitbového života, ktorú inde nedostaneš.

KEDY : 04. – 05.MÁJA 2023. o 10.00 hodine.

KDE : Hotel Lineas, Budovateľská 14, 080 01 Prešov

ŠKOLNÉ: 103 EUR (bez stravy), Mládež (14-18 rokov) 50% ZĽAVA

Strava: Záujemcov o obed a večeru počas kurzu, budeme informovať týždeň pred podujatím

Prines so sebou:

  1. Kristovo víťazné zmýšľanie
  2. srdce ochotné zhovárať sa s Bohom
  3. a ochotu prihovárať sa za hriešnikov.

Prihláška na kurz je záväzná po zaplatení školného (103 € na číslo účtu: SK84 0200 0000 0045 9065 8459 so správou pre prijímateľa: ITC). Chceš sa zapísať? Klikni na email: info@hlaszpuste.com zapíš svoje údaje a odošli ho k nám. Po prijatí školného Ti príde email, potvrdzujúci prihlášku. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhaj kontaktovať.