Mor ho, Slovač!

18 NOVEMBRA 2020
Nasledujúcu výzvu nech nečítajú ani zvedaví, ani leniví ani neveriaci v zmenu. Máš po krk správ o epidémii? Skutočne? Až natoľko, že si ochotný spraviť jedinú správnu vec, ktorá spôsobí zmenu a dokonca uzdravenie krajiny? Lebo toto je naozaj možné. Všetky politické a tzv.fundované prognostiky sú iba hnilým ovocím negatívnej mysle. Dôkaz? Nie sú totiž ani plánom, ani rozhodnutím Boha pre naše životy, ani krajiny. Takže aká je cesta z epidémie? Testy ani očkovanie ňou nie sú. Ale východisko tu už tisícročia je. Lenže potrebuješ zdravý rozum. Pozeraj:

Keď bol Hitler počas 2.svetovej vojny len 3 dni od totálneho ovládnutia sveta, vyzvali nie kňazi, ani veriaci, ale politickí vodcovia – neveriaci – W.Churchil a ďalší, na celosvetový deň modlitieb a pôstu za zvrátenie vojny. Boh na ne odpovedal tým, čo svet pozná ako D-Day, alebo Zázrak z Dunkirku. (vylodenie sa vojsk aliancie v Normandii) a Hitler vojnu prehral. Aj keď sa národom za železnou ponou hovorilo iné, toto je skutočná pravda o vojne. Je ním víťazstvo Boha nad duchom Antikrista, ktorým bol Hitler posadnutý. Toto je nepopierateľný fakt.

Neviem, či si dnes niekto vôbec všimol, ale už vyše roka sa v TV nepozeráme na nič iné, než na reportáže a programy o 2.svetovej vojne. A napriek tomu nám ani len neťukne PREČO? Je nad slnko jasné, že ľudstvo je až také opité jedom bludov aj klamstiev politikov, že sa z toho nič nenaučilo. Ak blížnym nepomôžeme pripomienkou tohto Božieho milosrdenstva, zahynie na epidémiu, ktorú sme si na seba pritiahli svojou bezbožnosťou my sami. Toto sú fakty:

  • Boh epidémie takého rozsahu dopúšťa IBA ako trest za bezbožnosť národov aj ich vodcov.
  • Corona je proroctvom Písma, čoby znak blížiaceho sa príchodu Krista na zem a konca všetkých svetových vlád (nie sveta, len vlád).
  • Boh už v minulosti dokázal, že ak sa ľud pokorí a obráti sa k Nemu úprimne, že Boh ľudstvo zachráni (2Krn 7,14).
  • Dôkazy o tom z 2.svetovej vojny sú nepopierateľné a nesporné (viď historický dokument zvaný Zázrak z Dunkirku).
  • Všetky katastrofické prognostiky v médiách, sú ohavné výmysly negatívnej mysle. Nie sú ani plánom, ani rozhodnutím Všemohúceho Boha pre naše životy ani krajiny.

Výsledok? Pomoc tu je už dávno a je BEZPLATNÁ. Lenže väčšina o nej nevie, lebo číta – prepáč – len vkladné knižky a pokladničné bločky, alebo športové správy, či bulvár. Ďalší ju nechcú ani vidieť, a len máloktorí sú ochotní ju použiť. Takže ako sa corony zbaviť nadobro? Presne tak, ako sme sa zbavili “nákazy Hitlera”.

Tu je Bohom ponúknuté, bezplatné východisko a ver mi, KAŽDÝ, kto poslúchne a úprimne sa pokorí, zasiahnutý nákazou NEBUDE. Boh to sľúbil už pred takmer 3000 rokmi:

On ťa určite zachráni pred smrteľným osídlom lovca
a pred ničivým morom (nákazou, epidémiou).

Svojou letkou ťa On zacloní a pod Jeho krídlami nájdeš obranu;
Jeho Pravda bude tvojím štítom a pancierom,

Nebudeš sa báť hrôzy noci, ani šípu letiaceho vo dne,

Ani smrteľnej nákazy, čo sa zakráda v tme, ani epidémie, čo pustoší na poludnie

Tisíce môžu padnúť po tvojom boku a desaťtisíce po tvojej pravici; ale k tebe sa nepriblíži.

Vlastnými očami sa budeš dívať a uvidíš odmenu bezbožných.

Pretože si Pána, ktorý je tvojím útočiskom, Najvyššieho spravil svojím príbytkom.

Nestihne ťa nijaké zlo, ani sa žiadne súženie nepriblíži k tvojmu telu, (Žalm 91:3-10)

Ale toto prisľúbenie má podmienku a tá znie:

Ak sa môj ľud, ktorý sa volá Mojím Menom, pokorí
a bude sa modliť, bude hľadať Moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest,
Ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím. (2Krn 7:14)

Takže čo máme robiť, je jasné. Chceš naozaj odstrániť coronu nadobro? Odstráň jej príčinu. Tou je bezbožnosť. Takže pripoj sa do 3 dňového pôstu za odpustenie bezbožnosti celej našej spoločnosti – od prezidentov, ministrov až po najmenších v krajine. Prečo 3 dni? Lebo v najbližších dňoch sa ľud na popud náb.vodcov chystá na ďalšiu bezbožnosť, ktorú nazýva tradícia. Ty sa však pridaj k Bohu a DÍVAJ SA VLASTNÝMI OČAMI na uzdravenie krajiny aj vzťahov medzi ľuďmi.

Ježiš je Pravda – Len On nám vždy povie skutočný dôvod nášho súženia a aj o nás.
Ježiš je Cesta – On už pred stvorením sveta pripravil spôsob ako z problémov von.
Ježiš je Život – Len On je schopný a aj chce, aby sme žili skutočný život a navždy, aj aby sme nikomu, nikdy neotročili.

Ten istý Ježiš je všetko vo všetkom, a povedal: “Nespoliehaj sa na mocnárov, ani na človeka, v ktorom spásy niet”. Politika je výmysel človeka. A výmyslami sa epidémie odstrániť nedajú. Boh hovorí jasne, že politici, ani iní mocnári tu pomôcť nijako nemôžu. Až také jednoduché a aj logické to je. Ale čoby pokorní ľudia, to môžu aj politici, aj celá spoločnosť a národ.
Mor ho, Slovač! Ničme hriech a bezbožnosť!
Nie seba, ani našich blížnych, ani personál v nemocniciach našimi hriechmi. Len tak pominie aj corona, aj jej deštrukcia, ktorú tu politici pod rúškom “ochrany” na ľud pripravujú. Ak uveríš, UVIDÍŠ! Lebo Ježiš je ten istý včera, dnes a naveky!

Najnovšie príspevky