NEURNBERG 2.0 v Dohľade

22 NOVEMBRA 2021
Skupina medzinárodných právnikov na čele s Dr. Fuellmichom má dôkazy, že celé hejsa okolo corony nie je nič iné, než za pandémiu prezlečené zločiny proti ľudskosti.

Pripravujú sa stovky súdnych procesov s príznačným názvom NEURNBERG 2.0, a to pre žaloby obetí genetického pokusu, ohavne nazvaného “vakcinácia”, medzi ktorými sú aj stovky detí. Dr.Reiner Fuellmich má dôkazy a expertízy vyše stovky svetových vedcov.

Tvrdí, že zatiaľ štáty žiaden príkaz na plošnú, celoštátnu tzv. “vakcináciu” vydať nemôžu a to pre fakt, že táto genetická, biologická zbraň, nie vakcína, išla na trh netestovaná a spôsobuje také drastické a nezvratné škody na organizmoch ľudí, že prikázať ju je zatiaľ – podľa medzinárodných práv a dohôd NEMOŽNÉ!

Napriek všetkému sa vlády EU krajín stále snažia túto ohavnosť obyvateľstvu prikázať, čo znamená, že vlády krajín EU vedome zabíjajú ľudí. Posledne sme čosi také videli počas 2.svetovej vojny u Mengeleho. Je to otrasné, ale ľudstvo sa z oných hrôz fašizmu vôbec nepoučilo. Všetky detaily si môžeš pozrieť a vypočuť v Slovenčine vo videu TU.

Nastal čas na druhý D-Day v histórii ľudstva. Kto je za ŽIVOT, nech sa pridá a vyzve na celosvetový DEŇ PÔSTU A MODLITIEB za odvrátenie tohto šialenstva a milosrdenstvo aj pre tých, ktorí sa z akýchkoľvek dôvodov zapredali na zločin, lebo nevedia, čo robia a že tak v prvom rade sami sebe namerali odplatu.

Boh žehnaj a chráň Slovensko aj celý svet!

Najnovšie príspevky