Pavúčí hodváb v krvi “očkovaných”

10 JÚLA 2024
Nech Boh rýchlo príde s odplatou za ohavnosti a zverstvá, páchané na Ním vykúpených dušiach a ich telách.

“Reverzný ORF [otvorený čítací rámec] spike génu [v DNA plazmidoch nájdených v Pfizer’s COVID vakcínach]…[obsahuje gény pre proteíny] používané pri konštrukcii vlečného hodvábu, najsilnejšieho typu pavúčieho hodvábu.”

Klinická vedkyňa a vynálezkyňa Maria Crisler opisuje pre doktorku Anu Mariu Mihalcea, internistku s PhD v odbore patológia, ako výskum uskutočnený molekulárnym virológom Davidom Speicherom zistil, že plazmidy DNA v injekciách mRNA COVID od spoločnosti Pfizer obsahujú otvorený čítací rámec (ORF) pre „ konštrukcia [proteínov v] vlečnom hodvábe“, čo je „najsilnejší typ pavúčieho hodvábu“.

Crisler ukazuje snímku z jednej zo Speicherových prezentácií, ktorá spája DNA-plazmidový ORF – teda genetickú sekvenciu, ktorú by čítal a produkoval ribozóm v bunke – so spidroínmi, ktoré sú hlavnými proteínmi v pavúčom hodvábe.

V reakcii na Speicherove zistenia Mihalcea, ktorá rozsiahle študovala účinky injekcií COVID – najmä ich účinky na krv – poznamenáva, že ona a jej kolega sa pokúsili „rozpustiť“ vláknité biele zrazeniny nachádzajúce sa u ľudí „očkovaných“ proti COVIDu so “všetkými týmito žieravinami”, ale nemohli. Poznamenáva, že pavúčí hodváb – ktorý, ako sa zdá, môže byť kľúčovou zložkou bizarných, gumených zrazenín – je „vojenskej kvality“ a „silnejší ako oceľ“.

Prepis klipu:

Hovoríme o pavúčom hodvábe. Tento dokument pochádza od doktora Davida Speichera. A dúfajme, že hovorím jeho meno správne, aby som mu dal náležité uznanie, ale on skonštruoval opačný čítací rámec. Toto bolo v skutočnosti vo vakcíne Pfizer, a vrátil sa späť Tu ukazuje všetky svoje dôkazy, ktoré ukazujú reverzný ORF génu spike a ako sa to použilo pri konštrukcii hodvábu vlečnej šnúry, najsilnejšieho typu pavúčieho hodvábu.

Čo to robilo vo vakcíne?

Mihalcea: “Toto je jednoducho fenomenálne, pretože opäť, viete, pozeral som sa na gumené zrazeniny aj s balzamovačom Richardom Hirschmanom. Presne tie isté veci. A viete, Clifford Carnicom a ja sme sa ich snažili rozpustiť so všetkými tieto žieraviny a ukázalo sa, že pavúčí hodváb je hodváb vojenskej kvality, ktorý je pevnejší ako oceľ, nemôžete ho znehodnotiť ako fakt, keď som to zverejnil, že toto potvrdenie sa skutočne našlo. Takže celkovo si vážim, že ma na to upozorňujete a vysvetľujete to ľuďom. Toto je fenomenálne.”

Najnovšie príspevky