Vykľulo sa šidlo z vreca

18 MÁJA 2021
Pred pár rokmi bolo vídať reklamu, ktorej slogan hovoril: “Ak vydržíš čakať do vianoc, uvidíš zlaté prasiatko.”

Nuž, to prasiatko som dnes nevidela, zato však riadne šidlo, čo sa vykľulo z vládneho vreca. Inak povedané: Ak občan chvíľku počká, “vladára pritlačí” a aj pravdu povie. 🙂 A preto dnes v správach čítame toto:

„Otázka je, prečo to neurobili už dávno. Veď o tom, že ideme masívne očkovať, vieme minimálne od vlaňajšieho leta. A už pri potvrdeniach o absolvovaní testov sme prišli na to, že treba mať jednotné potvrdenie, aby sa ľuďom nestávalo, že im bol niekam odmietnutý vstup, lebo ich potvrdenie ,nevyzeralo správne’,“ upozorňuje poslanec Valášek. Zdôrazňuje, že tieto problémy boli predvídateľné.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský (nom. OĽaNO) tvrdí, že problém so zavedením európskeho digitálneho zeleného certifikátu nebude. Naprieč úniou sa rokuje a 26. júna bude systém elektronický. (prevzaté z Pravdy)

To ale znamená len jedno: že vlády EU sa – rovnako ako tie v Mníchove v r.1938, t.j. “o nás bez nás” – už dávnejšie dohodli, že občanov budú považovať sa svoj majetok (ako dobytok), a že očkovanie bude zo začiatku nepovinné, ale plánované je ono “masívne”.

Toto úctou k človeku, voličovi ani životu nazvať nemožno.

Napriek ich všemožnej snahe sa im to však nepodarí. Prečo? Lebo celý tento cirkus – bohužiaľ, ale už onedlho – preuší naplnenie proroctva 6.poľnice knihy Zjavenie. Tým je 3.svetová vojna, v ktorej má v krátkom čase zahynúť až 1/3 ľudstva. Kto číta nech pochopí.

Kiežby vláda volila zdravý rozum a pripravila obyvateľstvo na následky tejto – Bohom prorokovanej vojny. A keďže vojna bude nukleárna, koho v nej budú zaujímať rúška a očkovanie?

Je nad slnko jasné, aké zasa zbytočné míňanie peňazí daňových poplatníkov na očkovanie a preukazy celé toto hejsa je. Okrem toho je to aj ďalšie ukracovanie slobôd a práv občanov a to práve tými, ktorí si hovoria “demokrati” a prepytujem “bojovníci za slobodu práv občanov”. Verím tomu, že tí, ktorí za našu slobodu bojovali v 2.svetovej vojne – a tá bola obsahom 2.poľnice Apokalypsy – sa musia v hroboch obracať. Skutočne, hanba všetkým národom, ktoré boli od fašizmu oslobodené a dnes sa sami dávajú zotročovať! Pripadajú mi ako ľahké ženy v historických vojnových dokumentoch, čo si myslia, že zotročenie je spôsob ako sa dostať na slobodu.

Problém však nie je len vojna, pri ktorej – A TO NEHOVORÍM JA, ALE BOH SÁM – zahynie oná tretina ľudstva od ohňa, dymu a síry, ale aj posledné “očkovanie” v dejinách ľudstva vôbec, opísané v rovnomennej knihe ako znak šelmy. Toto posledné očkovanie tu však nebude z dôvodu pandémie, ale ako posledný ekonomický systém sveta – a Biblia prorokuje, že jeho “vynálezcom a implementárom” bude najväčší FALOŠNÝ systém viery, ktorého vodcovia nosia červené a fialové rúcha – viď Zjavenie kapitoly 13 až 19. Kto číta nech pochopí.

Vlády krajín sveta dostali autoritu spravovať krajiny, t.j. územia. Ani jeden z nich však nedostal od Boha autoritu ovládať ani manipulovať ľudí.

A ani jeden jej člen nedostal od Boha autoritu prorokovať. A preto sa nestane, čo hovoria.

Najnovšie príspevky