Zatykače na Gatesa

10 JÚLA 2024

SKVELÁ SPRÁVA!
Bill Gates je po celom svete obvinený z pandemického podvodu a vraždy z vakcín. India má proti nemu dva prípady vrážd očkovaním. V talianskom parlamente je obvinený z vyľudňovania a označovaný za zločinca. V USA je obvinený z hromadného zabitia z nedbanlivosti.

Dôkazy tiež ukazujú, že vedel, že mRNA vakcíny spôsobia zranenie a smrť, ale pred svetom to tajil a v rokoch 2016 a 2017 nariadil Trumpovi, aby nevyšetroval nebezpečné vedľajšie účinky vakcín, ktoré teraz spôsobujú katastrofálne zranenia a smrť po celom svete.

Bill Gates spolu s Faucim, CDC, FDA a ďalšími povedali, že mRNA vakcíny Covid zostávajú iba v mieste vpichu, čo bola úmyselná lož, pretože vedel, že nanočastice proteínu a lipidov prejdú hematoencefalickou bariérou a prejdú telom do mozgu, srdca, plodu a dokonca aj do mozgu plodu.

Pred vydaním vakcíny Covid mRNA máme z vlastných úst Billa Gatesa trestné dôkazy, že pracoval na novej technológii vakcín (mRNA), ktorá by prešla cez očkovanú tehotnú matku do maternice a do jej materského mlieka, čo by spôsobilo zranenie a smrť dieťaťa toxickými lipidovými nanočasticami a smrteľnými spike proteínmi.

V Európe po schválení vakcín na Covid pre deti došlo k 755% nárastu nadmerných úmrtí medzi nevinnými deťmi. Vakcíny proti Covidu spôsobujú obrovské množstvo úmrtí a zranení u mladých žien v reprodukčnom veku, tehotných žien a u novorodencov. Kontrola populácie funguje.

Na indickom najvyššom súde Bill Gates a Adar Poonawalla sú obvinení z toho, že sú zvyčajní páchatelia zarábania na predaji vakcín s vedľajšími účinkami na smrť, a preto patria do kategórie „masových vrahov“. Minimálny trest za takéto trestné činy je podľa právnika trest smrti.

Dvojročné medzinárodné vyšetrovanie trestných činov odhalilo, že Bill Gates je vinný z toho, že pomáhal pri vytváraní pandémie pomocou svojej moci a vplyvu s Tedrosom a Svetovou zdravotníckou organizáciou s cieľom prinútiť celú populáciu vpichnúť experimentálne vakcíny proti Covidu, ktoré nie sú bezpečné ani účinné, ale teraz zabíjajú veľké množstvo ľudí.

Dvojročné vyšetrovanie tiež odhalilo túžbu Billa Gatesa vyľudniť planétu a kontrolovať zostávajúcu populáciu prostredníctvom digitálnych ID a digitálnych očkovacích pasov s pomocou Klausa Schwaba a Svetového ekonomického fóra.

Dr. Peter McCullough požaduje celosvetové zastavenie všetkých vakcín proti Covidu a odporúča, aby boli Nadácia Billa Gatesa, Svetové ekonomické fórum, Svetová zdravotnícka organizácia, vláda USA, farmaceutický dodávatelia a ďalší obvinení z nezákonnej reklamy, podvodu a masových vrážd z nedbanlivosti.

BOH DAJ, NECH SA TAK STANE! A Slováci nech sú tiež zbavení tých, ktorí sa na tomto zabíjaní podieľali s nimi.

Najnovšie príspevky