Boh žehnaj Slovensko!

28 JÚNA 2024
Ako napísali internetové noviny Global Detention Project (Globálny Projekt Zadržiavania), Zadržiavanie na Slovensku sa zvyšuje, keďže krajina pokračuje v boji proti migrantom a azylu. A ako dobre naši predstavitelia robia, že tak robia, chápu len tí, čo skutočne poznajú proroctvá posledných čias.

Nech to zne akokoľvek., práve TERAZ je ono zadržiavanie ilegálnych imigrantov VIAC než potrebné a VIAC než dôležité. Je KĽÚČOVÉ.

Celú správu spomínaných novín si môžeš v Angličtine prečítať TU.

Okrem iného sa v nej hovorí:

Slovensko patrí medzi najotvorenejších odporcov migračného paktu EÚ, ktorý bol prijatý v apríli 2024, pričom nový populistický premiér Robert Fico vyhlásil, že Brusel „nemôže prikázať krajine, že musí prijať, v prípade Slovenska, až 300 migrantov, o ktorých nič neviete, alebo zaplatíte 20 000 eur za každého migranta. Toto nie je solidarita, to je diktát.

Pán premiér má pravdu a koná spravodlivo. Boh ho za to žehnaj a chráň! Denník pokračuje a píše:

Odmietnutie paktu je pokračovaním tvrdého postoja krajiny k migrácii, ktorý v polovici roku 2023 počas predvolebnej kampane vyvrcholil, keď Ficova strana SMER-SSD propagovala platformu proti migrantom. „Vláda vpustí každého nelegálneho migranta. Nič o nich nevieme, nemajú doklady, vymýšľajú si mená, dátumy narodenia, ale vláda im umožňuje zostať tu,“ povedal Fico na tlačovej konferencii krátko pred voľbami.

Kľúčovým bodom pozornosti je 655-kilometrová hranica Slovenska s Maďarskom, ktorú podľa predchádzajúcej vlády nebolo možné úplne uzavrieť. Ako sa však koncom minulého roka rozprúdila kampaň, zvýšil sa aj počet zadržaných pozdĺž hraníc, ako aj inde v krajine.

Podľa správ z 20. septembra 2023 od agentúry Reuters: „Počet nelegálnych migrantov zadržaných na Slovensku… vzrástol deväťnásobne oproti predchádzajúcemu roku na viac ako 27 000. … Polícia odradila agentúru Reuters od pokusu o rozhovor so skupinou migrantov, ktorých práve zachytila, ale zvýšená popularita tejto trasy do západnej Európy zrejme súvisí so slovenským zákonom, ktorý umožňuje Sýrčanom a Afgáncom – považovaným za utečencov utekajúcich pred vojnou – zaregistrovať sa. To im podľa odborníkov dáva určitú istotu, že nemôžu byť deportovaní z EÚ a potom zvyčajne opustia svoje záchytné strediská a pokračujú na západ cez Slovensko a Českú republiku do Nemecka.

Oficiálne štatistiky zadržania však nezohľadňujú tisíce ľudí, ktorí môžu byť zadržaní pri hraničných konaniach. Podľa policajných štatistík sa do počtu zaistení počítajú len tí, ktorí sú zadržaní v jednom z dvoch útvarov na Slovensku, ÚPZC Sečovce a ÚPZC Medveďov. V dôsledku tohto reštriktívneho účtovania Slovensko hlásilo v roku 2023 len 810 zadržaní, čo je oveľa menej ako počet údajne zadržaných v minulom roku pozdĺž hranice s Maďarskom („viac ako 27 000“ k septembru 2023). V roku 2022 Slovensko vykázalo 1 662 migračných žiadostí, v roku 2017 len 269.

EU migračný Pakt si môžeš prečítať TU.

Kto pozná svojho Boha a Jeho proroctvá posledných čias, špeciálne to o PRVOM BEDA vie, že nič a teda ani EU vnucovaná a navyše ilegálna migrácia sa nedeje bez príčiny.  O to dôležitejšie je poznať PRAVDU a poslúchnuť Kristovu výzvu na znovuzrodenie. Lebo proroctvo jasne hovorí, že bez Pečate Boha nebude pred impaktom piatej poľnice zachránený NIK.

Najnovšie príspevky