Predáva Slovensko Vodohospodárstvo BEZ riadneho informovania občanov?

4 FEBRUÁRA 2024
Tento môj článok bol na webe denníka Pravda dnes zmazaný a admin, ktorý sa ani nepredstavil, ani nobťažoval gramatikou, mi poslal email s týmto znením: “Dobry den, blogovisko nie je priestorom na sirenie anonymnych mailov, bez dokazov a argumentov, prosime, aby ste sa podobnym sposobom pisania blogov vyhybali. admin”

Keďže denník Pravda pravdu cenzuruje, uverejňujem všetko tu a presne tak, ako prišlo emailom mne. Admin Blogu spomínaného denníka zjavne nerozlišuje svedectvo od anonymných správ.

Takže email uverejňujem ako prišiel a dodávam, že informácie o snahe predať VVS boli MÚ v PO potvrdené:

Subjekt emailu: Chystá sa tunelovanie Východ. vodárenskej spoločnosti

Vážení spoluobčania,

naši mestskí/obecní poslanci budú v najbližších dňoch rozhodovať (hlasovať) o predaji akcií Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., ktoré vlastní vaše mesto/obec. Stručne povedané, chystá sa tunelovanie VVS, a.s.. Ako tunelovanie prebehlo v Čechách sa dozviete, ak kliknete na link nižšie.

Podobný scenár hrozí aj nám. Preto je potrebné kontaktovať poslancov (osobne, telefonicky či emailom) a žiadať ich o stanovisko k danej problematike. Pozor, mnohí vás budú presviedčať o výhodnosti tejto transakcie. Dovolím si povedať, že mnohí primátori/starostovia, poslanci boli v tejto veci korumpovaní alebo vydieraní. Len tlak verejnosti (každého z vás) dokáže zabrániť hlasovaniu poslancov v prospech (ZA) predaj akcií VVS, a.s. a jej následnému vytunelovaniu.

… souhlas valné hromady s prodejem části podniku a nájmu vodárenské infrastruktury společnosti souvisí s tím, jak byli účastníci valné hromady informování ze strany představenstva

„Dnes máme v ČR více než 2.500 firem, které prodávají vodu. Všechny chtějí inkasovat zisk z vody, ale obnovu vodárenské infrastruktury většina financovat nemusí! Došlo k oddělení neoddělitelného. K oddělení studny od vody. Obce přišly o miliardy, které lidé zaplatí, ale k obcím nedotečou.

Obce nemají peníze, ale zůstala na nich povinnost financovat obnovu infrastruktury.“

Viac informácií o dlhopisovom programe VVS, a.s., prostredníctvom ktorého chce predstavenstvo posilniť svoje kompetencie a právomoci nájdete tu:
https://dlhopisyvvs.sk/

PROSÍM VÁS O PREPOSLANIE A ŠÍRENIE LINKU TOHTO vstupu VAŠIM PRIATEĽOM A ZNÁMYM.

Ďakujem.

Podpis: mama, ktorá myslí na budúcnosť svojich detí.

Najnovšie príspevky