Proroctvá v pohybe….

29 JÚNA 2024
Ak sa dnes sčítaný a uvedomelý človek pozrie na vývoj proroctiev a porovná ju s degenerácipou a degradáciou vo vyhláseniach vodcov oných bludných konštalácií hviezd, ktorí sú samozvanou elitoum nechcenou a nevolenou, ale vnucujúcou sa všetkým, nemôže nevidieť, že čo sa deje je doslova zjavením porekadla našich starých mám: “od rozkošu še psi bešňa.”

Besnota psov, ktorí týchto samozvaných vodcov hryzú naozaj až tak veľmi, že ich doháňajú k šialenstvu je ohavná, zvrátená, a čo do jej pôvodu nepopierateľná vo fakte, že je démonická. Inak je nemožné, aby sa hoc aj podpriemerný človek, nieto vzdelaný, vyjadril spôsobom ako Justin Trudeau, citujem:

“Samotný koncept národa založeného európskymi osadníkmi je pre mňa urážlivý. Starí bieli Kanaďania sú nepríjemnou relikviou a úprimne povedané, nahraditeľní. A my ich premeníme.”  – Justin Trudeau

Nech svoje názory čerpá kdekoľvek, sú zvrátené, sú hanbou pre neho, jeho rodičov, aj krajinu, hanbou ľudstva.

Ale to nie je všetko.  Proroctvá posledných čias totiž hovoria o zotročení nielen ľudí, ale aj duší. Spôsoby, ktorými sa to šelma proroctva Knihy Zjavenie snaží dosiahnuť a ktoré postupne, ešte pred nástupom posledného Imperátora sveta, zvaného Antikrist, implementuje je aj snaha nahradiť tzv. bielu rasu. Dôkazom, že čo píšem nie je hoax je dokument priamo zo stránok OSN – pre jeho stiahnutie klikni TU.

Ďalším krokom je zaviesť na planéte daň z kyslíka, ktorý ľudia dýchajú v ovzduší – viď TU.

Verím, že nikoho neprekvapí, že táto ohavnosť pochádza z hláv rektoskopických prívržencov WEF.

Za čias socializmu sa na námestiach kričal slogan: “Proletári všetkých krajín, SPOJTE SA!” Vieš, čo je na tom KRÁSNE? Áno, krásne. Definícia slova “proletári”. Toto slovo totiž doslova znamená:

politicko ekonomickú triedu bez možnosti zhromažďovať nadhodnotu (kapitál) disponujúcu len svojou pracovnou silou (časom, energiou…) v opozícii voči buržoazii (kapitalistom) disponujúcich všetkou nadhodnotou vyprodukovanou v určitej organizacii.

Vidíš, ako odráža Božích vyvolených, ktorí sa vzdali hlúpehoi zhromažďovania pozemského kapitálu, disponujúcich autoritou a mocou Najvyššieho a svojou silou robiť zázraky?

ALELUJA! Nech je zvelebený Boh a Jeho Božie Kráľovstvo!

Najnovšie príspevky