Tretia Svetová vojna: Čína nasadila armádu vo „veľkom počte“ na hranici s Indiou

10 JÚLA 2020
6. poľnica apokalypsy sa chystá trúbiť. Na hranici Indie a Číny – vypuklo napätie. Čína rozmiestňuje na spornej himalájskej hranici s Indiou obrovské počty vojakov a buduje viac vojenskej infraštruktúry, čím spôsobuje zúrivosť Dillí. že Čína takto porušuje dvojstrannú dohodu medzi týmito dvoma krajinami.

Indické zdroje obvinili Čínu z používania súčasných rozhovorov, ktoré sú navrhnuté tak, aby eliminovali situáciu ako spôsob získania času, aby mohli zvýšiť svoju obrannú pozíciu na LAC alebo líniu skutočnej kontroly. Správy indických pozorovateľov, ktoré boli potvrdené satelitnými snímkami, ukazujú, že Peking nariadil výstavbu helipadu a početných bunkrov a do oblasti nasadil aj veľké množstvo vojakov. Rozhorčenie Nové Dillí protestovalo, že to priamo porušuje dvojstranné dohody medzi oboma stranami.

Vo významnej dvojstrannej dohode z roku 1993 sa obe strany (Čína aj India) dohodli na obmedzení budovania vojenskej infraštruktúry na hranici.

Anurag Srivastava, hovorca indického ministerstva zahraničných vecí, uviedol: „Jadrom tejto záležitosti je to, že od začiatku mája čínska strana zhromažďovala pozdĺž LAK rozsiahly kontingent vojakov a výzbroje.“

Pán Srivastava vzniesol tieto tvrdenia na briefingu vo štvrtok v Dillí a dodal: „Toto nie je v súlade s ustanoveniami našich rôznych dvojstranných dohôd.“

India oznámila, že musela „vykonať protiopatrenia“ z dôvodu vojenských aktivít Číny.

(Prevzaté z britských internetových novín Express).

Ako vieme z proroctiev Biblie, 3.svetová vojna síce začne na rieke Eufrat, ale jej iniciátormi budú štyria “králi” Východu, rozumej štyri hlavy štátov, ktoré sa rozprestierajú od Stredného Východu až po Čínu. Aj keď sa začatím 3.svetovej vpjny vyhráža aj Severokórejský prezident Kim, len Čína má už dnes počet vojakov, prorokovaný v Písme ako armáda 200 miliónov vojakov a bude jedným z iniciátorov tejto najhoršej vojny v ľudských dejinách, ktorá vyhubí 1/3 ľudstva zo zeme. Je nad slnko jasné, že vojna bude jadrová a že sa jej nevyhneme. Ak sa chceš o tomto proroctve dozvedieť viac, odporúčam ti kurzy proroctiev posledných čias.

Kto nie je spasený, nech už nestráca ani minútu, ale robí všetko preto, aby spasený bol – a aby MAL Ducha Svätého.

Najnovšie príspevky