Vývoj udalostí nezadržateľne speje k trúbeniu 6.poľnice

12 MARCA 2021
Izrael sa pripravuje na útok na iránske jadrové zariadenia. Izraelský minister obrany Benny Gantz uviedol, že Izrael aktualizoval svoj cieľový zoznam a pripravuje sa na útok na iránske jadrové zariadenia, ak svet (rozumej OSN) nebude konať tak, aby zastavil iránsky jadrový rozvoj. Izrael našiel v Iráne množstvo cieľov, ktoré by v prípade útoku spomalili jeho jadrový rozvoj. “Ak ich svet zastaví skôr, je to veľmi dobré,” uviedol Gantz. “Ak nie, musíme stáť nezávisle a musíme sa brániť sami.”

Izrael sa pripravuje na nezávislé akcie proti Iránu a aktualizuje plány vojenských útokov na iránske jadrové zariadenia, uviedol minister obrany Benny Gantz. Poznamenal, že v rámci iránskeho jadrového programu bolo identifikovaných veľa cieľov a že izraelské obranné sily sú schopné spôsobiť útoky na poškodenie rozvoja programu.

„Ak ich svet zastaví skôr, je to veľmi dobré, ale ak nie, musíme stáť nezávisle a musíme sa brániť sami,“ uviedol Gantz vo štvrtok v televíznom rozhovore pre Fox News. Izrael podniká nálety proti jadrovým programom Iraku v roku 1981 a Sýrie v roku 2007 a operuje na základe doktríny, v ktorej trvá na tom, že žiaden nepriateľský sused nesmie získať jadrové zbrane.

Gantz v rozhovore stručne zobrazil mapu, ktorá podľa neho naznačuje polohu rakiet v blízkosti civilných oblastí pozdĺž izraelských hraníc, ktoré vlastní libanonská militantná skupina Hizballáh, iránsky spojenec. “Toto je cieľová mapa. Každá z nich bola skontrolovaná legálne, operatívne, inteligentne a sme pripravení bojovať,” uviedol. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu tiež uviedol, že Izrael bude v prípade potreby pracovať nezávisle na tom, aby zabránil vzniku jadrových zbraní v rukách Iránu výmenou za oslobodenie Iránu od ekonomických sankcií.

„Urobím všetko, čo je v mojich silách, aby som zabránil Iránu v získavaní jadrových zbraní, a zatiaľ sme boli úspešní,“ uviedol vo štvrtok Netanjahu.

Gantzov rozhovor prichádza v čase, keď sa USA snažia znovu vstúpiť do spoločného komplexného akčného plánu z roku 2015, čo je zmluva, ktorou sa spomaľuje pokrok Iránu v oblasti jadrových zbraní. Pôvodný článok si môžeš prečítať TU.

USA pod vedením bývalého prezidenta Donalda Trumpa od zmluvy v roku 2018 vystúpili a vo štvrtok iránsky minister zahraničných vecí Mohammad Javad Zarif zopakoval, že o dohode nebude znovu rokovať. Je toto dôvod, prečo 17 konvojov USA prechádza na tzv.cvičenie do oblasti Čierneho mora? Proroctvo hovorí, že USA bude chrániť Izrael až do konca – až do druhého príchodu Ježiša Krista na zem. Boh žehnaj USA a Boh žehnaj Izrael a všetkých nás.

Ľudstvo je na konci proroctva 5.poľnice. Kto pozná proroctvá pre naše časy vie, že toto vyústi do prorokovanej jadrovej vojny, ktorú Biblia opisuje ako trúbenie 6.poľnice. A táto jadrová vojna je len prvou z dvoch, ktoré nás neminú. Je čas sa pripraviť. Ak nevieš ako, odporúčam ti kurz Spása aj Pochopenie Konca Čias.

Najnovšie príspevky