Majstrovské dielo s ohromujúcim dizajnom

30 DECEMBRA 2018
Príbeh môjho života a bojov, ktoré som žila, ma pomáhali formovať do ženy, ktorou som dnes a ženy, ktorou sa stávam. Moje jazvy, moje boje, moje neúspechy, moje radosti, moje súkromné, ​​osamelé muky ukovali moju dušu do niečoho krásneho. Večného. Dobrého. Tvoju tiež.

S týmto procesom môžeme buď bojovať, alebo sa mu môžeme poddať. Moja drahá matka mala svoje ostré hrany; ty máš svoje; ja mám svoje. Môžeme si vybrať: alebo nás utrpenie zmäkčí, alebo nás zatvrdí. Môžeme si vybrať, či mu umožníme, aby nás spravilo súcitnejšími, alebo necháme naše srdcia žiarliť na druhých. Môžeme si vybrať, či v ňom budeme Ježiša milovať, alebo ho zato budeme nenávidieť. Iba jeden druh voľby nás spraví krajšími.

Bolesť, ktorú zažívame, smútok a utrpenie, majú svoj účel. Boh používa všetky tieto veci spoločne, pre naše dobro. On takto zliepa dohromady majstrovské dielo s atraktívnym dizajnom. Krása, ktorá sa v nás buduje skrze premieňajúce dielo utrpenia je tou, ktorá nám vyrazí dych, zanechá nás ohromených a navždy vďačných. A korunou slávy bude, že kvôli bolesti, ktorú sme znášali, sme spoznali Ježiša spôsobom, ktorý spôsobí, že si tieto skúšky budeme vážiť ako jeden z najväčších Božích darov pre nás. Úžasné.

Preložené a publikované s láskavým povolením Stasi Eldredge (Ransomed Heart Ministries)

Najnovšie príspevky