Pravda o vojne u susedov

27 MARCA 2024

Ohľadom vojny na Ukraine, sa už popísalo všeličo, len nie skutočná pravda. Tú totiž človeku okrem Boha, žiaden žurnalista nepovie. Ale On o nej zjavuje naozaj všetko.

Americký prezidentský kandidát, Robert Kennedy Jr. mal v tejto súvislosti len pred pár dňami na sociálnej platforme X (Twitter) veľmi zaujímavý prejav, ktorý si v pôvodnej verzii môžeš vypočuť TU. Na konferencii uviedol:

“Toto je vojna, ktorá sa nikdy nemala stať. Je to vojna, ktorú sa Rusi opakovane snažili urovnať za podmienok, ktoré boli veľmi, veľmi prospešné pre Ukrajinu a USA. Hlavná vec, ktorú chceli, bolo, aby USA držali NATO mimo Ukrajiny. Veľkí vojenskí dodávatelia: Boeing, Raytheon, General Dynamics, Lockheed Martin – chcú neustále pridávať nové krajiny do NATO. Prečo? Pretože potom táto krajina musí prispôsobiť svoje vojenské nákupy špecifikáciám zbraní NATO. To znamená, že určité spoločnosti – Northrop Grumman, Raytheon, General Dynamics, Boeing a Lockheed Martin sa dostali do pasce. V marci 2022 sme vyčlenili 13 miliárd dolárov. Len aby som uviedol príklad, mohli ste postaviť dom pre každého strateného bezdomovca v tejto krajine (USA). Potom sme zaviazali ďalších 24 miliárd dolárov, odvtedy, pred dvoma mesiacmi, a teraz prezident Biden žiada ďalších 60 miliárd dolárov. Ale veľké, veľké výdavky prídu po vojne, keď budeme musieť znovu postaviť všetky veci, ktoré sme zničili. Mich Mc Connell dostal otázku:

Naozaj si môžeme dovoliť minúť 113 miliárd dolárov na Ukrajinu?

Povedal: „Neboj sa. Na Ukrajinu to naozaj nejde. Ide to American Defence Manufacturers.“ (pre US výrobcov zbraní)

Takže len priznal, že ide o program na pranie špinavých peňazí. A kto podľa vás vlastní každú z týchto spoločností? Áno, BlackRock. Takže Tim Scott počas republikánskej debaty povedal: „Nebojte sa, nie je to dar Ukrajine. Je to pôžička.”

Zdvihnite ruku, ak si myslíte, že táto pôžička sa niekedy vráti. Áno, samozrejme, že nie. Prečo to teda nazývajú pôžičkou? Pretože ak to nazvú pôžičkou, môžu si stanoviť podmienky pôžičky. A aké sú úverové podmienky, ktoré im kladieme?

Extrémny úsporný program, takže ak budete chudobní na Ukrajine, budete chudobní navždy.

Najdôležitejší. Ukrajina musí dať všetky svoje aktíva vo vlastníctve štátu na predaj nadnárodným korporáciám, vrátane všetkej svojej poľnohospodárskej pôdy — najväčšieho samostatného majetku v Európe na Ukrajine. Ukrajina môže nakŕmiť svet. O túto krajinu sa viedli tisícročné vojny. Je to najbohatšia poľnohospodárska pôda na svete. Je to chlebový kôš Európy.

500.000 detí ukrajinských detí zomrelo, aby sa krajina udržala. O tejto úverovej podmienke takmer určite nevedeli. Predali z nej už 30 %. Kupujúcimi boli Dupont, Cargill a Monsanto. Kto podľa vás vlastní všetky tieto spoločnosti? Áno, BlackRock. A potom v decembri prezident Biden rozdal zmluvu na obnovu Ukrajiny.

A kto si myslíš, že dostal tú zmluvu? BlackRock. Takže to robia priamo pred nami. Už ich ani nezaujíma, že to vieme. Pretože vedia, že sa z toho môžu dostať. A ako to vedia? Pretože majú stratégiu. A táto stratégia je stará, stará stratégia, vďaka ktorej nás držia vo vzájomnej vojne. Neustále nás nenávidia. Nechávajú republikánov a demokratov bojovať medzi sebou a čiernych proti bielym a všetky tieto rozdelenia, ktoré zasievajú.”

Toľko z prejavu prezidentského kandidáta USA Roberta Kennedyho Juniora.

Kto je BlackRock? BlackRock, Inc. je americká nadnárodná investičná spoločnosť. Je to najväčší správca aktív na svete, ktorý k 31. decembru 202 spravoval aktíva v hodnote 10 biliónov USD.

Uvedom si, čo pán Kennedy hovorí: “Krajiny, vstupujúce do NATO potom musia prispôsobiť svoje vojenské nákupy špecifikáciám zbraní NATO.”
To však znamená financovanie amerického zbrojného priemyslu a teda krv na rukách všetkých obyvateľoch, kde USA vedie svoje vojny. Toto nie je maličkosť a PRINESIE NÁSLEDKY pre celú krajinu Slovákov. Teraz nik nemôže povedať. že sa ho vojna u susedov netýka. V skutku sa nás týkajú úplne všetky, do ktorých sú USA zapojené predajom zbraní.
Slováci by sa mali pýtať svojich predstaviteľov krajiny, koľko slovenských “assets” predali spoločnosti BlackRock, alebo jej zákazníkom, bez vedomia podobného zadĺženia Slovákov. Je jasné, že z “veľkonočného vajca” zvaného NATO, lezú len hady.

Pán Kennedy sa však veľmi mýli, lebo proroctvo hovorí opak – prezident Putin sa nesnažil o pokoj, aj keď sa oháňal zmluvami z čias konca WW2.

Detaily s dôkazmi o nich priamo z Písma nájdeš v Prorockej lekcii zvanej Poprava Hlavného Pekára.

Najnovšie príspevky